Nowoczesne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Wrocławia – oferta Lokum Deweloper

Stolica Dolnego Śląska od lat przyciąga inwestorów oraz osoby szukające nowoczesnych mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach. W ostatnich latach oferta mieszkaniowa Wrocławia znacznie się poszerzyła, a firmy z branży nieruchomości realizują coraz więcej nietuzinkowych projektów.

Dobrym przykładem jest Lokum Deweloper ze swoją ofertą nowych mieszkań w najbardziej pożądanych lokalizacjach w mieście. Poznaj inwestycje powstające z myślą o osobach szukających nowoczesnych lokali w atrakcyjnych miejscach na mapie Wrocławia.

Lokum Verde – klimatyczne osiedle na Zakrzowie

Lokum Verde to nowoczesna inwestycja na wrocławskim Zakrzowie, składająca się z zespołu budynków zlokalizowanych w zielonej części miasta. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców, a nowoczesna estetyka jego wykonania spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W ofercie dostępne są mieszkania o zróżnicowanych układach pomieszczeń. Atutem inwestycji jest dobra komunikacja z resztą miasta, bliskość zielonych terenów rekreacyjnych oraz dostęp do infrastruktury miejskiej.

Lokum Porto – mieszkania na Starym Mieście przy Odrze

Lokum Porto to kolejna inwestycja, która powinna zainteresować osoby, pragnące zainwestować w nowe mieszkania we Wrocławiu. Położona na Starym Mieście, w pobliżu Odry, obejmuje lokale o metrażu od 25 do 139 m2, mieszczące się w nowoczesnych budynkach, które swoim usytuowaniem przypominają zacumowanie w porcie statki. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal, a lokalizacja inwestycji zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych punktów i atrakcji miasta.

Lokum Vena – inwestycja blisko Ostrowa Tumskiego i Rynku

Usytuowana w pobliżu Ostrowa Tumskiego, Wyspy Słodowej i Rynku inwestycja Lokum Vena będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla osób szukających apartamentów w sercu miasta. Zespół budynków, z których najstarszy powstał pod koniec XIX wieku, został gruntowanie zrewitalizowany. Harmonijnie łączy się on z nowoczesną architekturą osiedla. Całość uzupełniają profesjonalnie zaaranżowane części wspólne z zachowanym starodrzewem, placem zabaw oraz fontanną. Nagrodzona w prestiżowym ogólnopolskim konkursie Budowa Roku 2019 inwestycja doskonale wpisuje się panoramę historycznego centrum Wrocławia, łącząc tradycję z nowoczesnością.

Lokum Monte w Sobótce

Wszystkich tych, którzy zamiast wielkomiejskiego zgiełku preferują bliskość natury, z pewnością zainteresuje oferta Lokum Monte. Ta unikatowa inwestycja została zlokalizowana w Sobótce, niewielkiej miejscowości położonej u podnóża Ślęży. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i ucieczki od metropolii, które jednocześnie nie chcą całkiem rezygnować z komfortu życia blisko dużego miasta. Atutem inwestycji jest jej kameralny charakter, bliskie sąsiedztwo parku krajobrazowego, dające niepowtarzalną okazję do aktywnego spędzania czasu na łonie natury oraz strefa wellness dostępna dla mieszkańców.

Lokum Deweloper – zaufany deweloper z Wrocławia

Inwestycje dopracowane w każdym detalu oraz indywidualne podejście do projektowania to priorytety, którymi kieruje się firma Lokum Deweloper. Jej wyjątkowe projekty we Wrocławiu oraz nowoczesne mieszkania w Krakowie na Podgórzu łączą w sobie estetykę, trwałość i bezpieczeństwo. Bogate portfolio inwestycyjne z pewności pozwoli znaleźć mieszkanie idealnie dopasowane zarówno pod względem funkcjonalności, jak i lokalizacji.

Posted Under